Pole Dance

Zajęcia

POLE DANCE – nauka figur, przejść i kombinacji głównie na rurce statycznej.

Podział na poziomy (oznaczenia w grafiku jako P0, P1 itd. oznaczają poziom zajęć): 

P0 i P1  poziom początkujący

P2 i P3 poziomy średniozaawansowane

P4 i P5 poziom zaawansowany

OPIS POZIOMÓW Pole Dance

P0 – osoby, które nigdy nie trenowały pole dance. Poznajemy totalne podstawy tj. podstawowe spiny, wejście czy siadanie na rurkę

P1 –  uczymy się dalej podstawowych spinów, różnych siedzeń na rurce i pod koniec poziomu poznajemy pierwszy podstawowy invert (figurę do góry nogami)

P2 – żeby dołączyć na ten poziom należy potrafić podstawowy invert.

Na tym poziomie uczymy się figrur do góry nogami tj. Gemini, Scorpio, Motyl

Oraz innych figur z siedzenia i nowych wspinaczek.

P3 – żeby dołączyć na ten poziom należy potrafić kilka figur do góry nogami tj. Gemini, Scorpio czy Motyl

Tutaj uczymy się figur wychodzących z figur z poziomu 2, tj. Superman czy Żaba z góry

Na tym poziomie uczymy się shouldera, stania na rękach, kolejnych odwróconych i nieodwróconych figur

P4 – żeby dołączyć na ten poziom należy potrafić:

Figury do góry nogami, Vke, Shouldera

Tutaj zaczynamy naukę handspringów, brass monkey, Ayshy pod łokciem, oraz kolejnych figur do góry nogami, zeskoków, dropów, itp.

P5 – żeby dołączyć na ten poziom należy potrafić:

Shouldera, Handspringa, Brass monkey, Ayshe

Na tym poziomie poznajemy figury i kombinacje wychodzące z ww. figur.

Oraz nowe chwyty handspringów tj. Cup grip 

Wykonujemy różne saltka i zeskoki np. z brass monkey czy regripy.

Poznajemy wszystkie możliwe rurkowe chwyty.

 

EXOTIC POLE

EXOTIC – zajęcia odbywają się w butach tzw. „szklanki” (można zacząć bez lub wypożyczyć je u nas za darmo na pierwszy miesiąc)  

Rodzaje zajęć exotic do wyboru:

Exotic Basic 0 (4 tygodniowy kurs totalnie od zera – 4 lekcje) 

Dla kogo? Dla osób, które nie miały do czynienia z żadną odmianą pole dance lub taneczną.

Czego uczymy się na kursie? Na kursie poznajemy podstawowe przejścia i ruchy tj. fala, obroty, machanie głową itp. Nie ma tu typowych choreografii jak na pozostałych zajęciach exotic. Od drugich zajęć uczymy się krótkich kombinacji w rytm muzyki. Celem zajęć jest poznanie podstawowych przejść po których będziesz mogła zapisać się na poziom 1 (czyli zacząć tańczyć exotic)

 

 Exotic Basic 1 (czas trwania do 6 miesięcy)

Dla kogo? Dla osób, które ukończyły Exotic Basic 0 lub chodzą na zwykłe zajęcia pole dance od min. 5-6 miesięcy

Czego uczymy się na zajęciach? Exotic Basic 1 to wciąż nauka postawowych przejść i ruchów typowych dla exotic, ale tutaj już tańczymy wolne choreografie, o łatwym tempie. Jednej choreografii uczymy się przez kilka zajęć 2-4 (w zależności od instruktora) Na poziom ten chodzimy do 5-6 miesięcy. Po tym czasie przechodzimy na poziom wyżej, czyli zajęcia: Exotic Basic 2, Exotic Flow, Sexy Exotic

 

Exotic Basic 2 / Exotic FLOW / SEXY Exotic

Dla kogo? Dla osób, które ćwiczą exotic od min. 5-6 miesięcy. 

Czego uczymy się na zajęciach? Jaka jest różnica między tymi stylami?:

Exotic Basic 2 – Tutaj tańczymy choreografie o różnym tempie i stylu. Nie deklarujemy się jaki styl choreografii będziemy tańczyć. Styl choreografii zmienia się z każdą choreografią.

Exotic Flow – tutaj tańczymy choreografie, które „płyną” dużo w nich machania głową, fal, miziania czy kołysania biodrami. Ale też przejść bardziej dynamicznych nie zapominając o płynności ich ruchu. Dużo skupiamy się na wykończeniu każdego z nich.

Sexy Exotic – najbardziej kobieca i sexowna odmiana exotic’a. Jeśli chcesz poczuć się prawdziwą kocicą wybierz ten styl.

-> Na każdym z tych styli: 

  • Nie ma trików na rurce, tylko tańczymy, nie potrzebna nam siła z pole dance
  • Poziom nauczania jest umiarkowany i dostosowany do grupy tak, żeby każdy był w stanie przyswoić tą wiedzę
  • Jednej choreografii uczymy się przez kilka zajęć 2-4 (w zależności od instruktora)

 

Exotic Moves  Na tych zajęciach uczymy się exo-triczków, kombinacji na rurce czy podłodze wykonywanych w butach tzw. szklankach. Nie są to zajęcia z choreografii!

Zajęcia prowadzone są na dwóch poziomach zaawnasowania:

Exo BASIC Moves – dla osób, które są początkujące, i nie chodzą na zwykłe zajęcia pole dance. Dla osób, które chcą poznać podstawowe „podłogowe” triki charakterystyczne dla urozmaicenia choreografii exotic tj. stanie na barku, jade on the floor, dopracować falę czy machanie nóżkami. https://www.youtube.com/watch?v=FKfN9LsfxXw&t=11s

Exo Moves – to opcja dla osób bardziej zaawansowanych, na tym poziomie poza typowymi „podłogowymi” exo triczkami wykonujemy również triczki na rurce. Zajęcia te polecamy osobom, które chodzą na zwykłe zajęcia pole dance i exotic i chcą poznać przejścia, figury i kombinacje, które użyją w bardziej zaawnasowanych choreografiach exotic, które łączą taniec plus triki.

 

STRETCHING

STRETCHING – zajęcia z rozciągania ważnego nie tylko przy trenowaniu pole dance, ale potrzebne w życiu codziennym. Zajęcia otwarte dla każdego bez względu na poziom czy stopień rozciągnięcia. Instruktor pokazuje kilka wersji ćwiczeń: podstawowe, bardziej zaawansowane i te najbardziej zaawansowane w zależności od możliwości uczestników. Dzięki czemu na każdym poziomie możesz uczesniczyć w tych zajęciach wykonując wersję ćwiczeń dostosowanych do Twoich możliwości.

Dostępny w dwóch opcjach: Jako zwykły STRETCHING na którym wykonujemy typowe ćwiczenia rozciągające, oraz w wersji STRETCHING+WZMACNIANIE na którym dodatkowo są ćwiczenia wzmacniające, które pomogą Wam nie tylko utrzymać rozciągniętą nogę, ale również pomogą przy figurach wykonywanych na pole dance. Wasze ciało będzie silne i elastyczne.

 

REGULAMIN skrócony - najważniejsze zasady

Skrócona wersja regulaminu (dotycząca zapisów, zajęć, korzystania z karnetu lub karty multisport – zasady działania)

Członkostwo KARNET: Zasady

1. Zakup karnetu = członkowstwo

Członkostwo (ważne 27 dni jeśli wykupujemy je w dniu zajęć, oraz 33dni jeśli wykupujemy wejścia na 7 dni przed rozpoczęciem nowych wejść) w którego skład wchodzi karnet na wejścia zależne od wybranego pakietu wejść:

4 wejścia – 170zł / 8 wejść – 290zł / 12 wejść – 410zł / 16 wejść – 480zł

Kupujemy wybraną ilość wejść na miesiąc na zajęcia. Jeden karnet obowiązuje na wszystkie dowolnie wybrane zajęcia w naszej szkole. Kupujemy wejściówki. Ile mamy wykupionych wejść z tylu zajęć można skorzystać.

Każda ilość ważna jest 27 dni.

Nie ma możliwości przedłużenia tej daty. W przypadku świąt i dni wolnych należy wejścia odrobić w innej grupie, dopisując się poprzez aplikację:

https://esensaipoledancestudio.wod.guru/my-training

2. Zapisy do grupy

Zapisów na stałe do grup dokonujemy poprzez recepcję Esensai (telefonicznie 790-472-068 – w godz. otwarcia studia lub bezpośrednio w recepcji)

Jeśli kursant nie ma konta na aplikacji Esensai, recepcja takie konto zakłada danej kursantce (należy je mailowo aktywować)

Jeśli chcemy zapisać się do jakieś grupy jednorazowo bądź nie chcemy być na stałe w żadnej grupie wtedy zapisu na każde zajęcia dokonujemy samodzielnie używając aplikacji Esensai.

W każdym momencie możemy zapisać się na każde zajęcia jednorazowo jeśli dostępne są wolne miejsca. Zapisów na jednorazowe wejście możemy dokonać tylko i wyłącznie na 6 dni w przód (nie można dokonywać zapisów jednorazowych z wyprzedzeniem większym niż 6dni)

Uwaga! Podczas ostatniego wejścia w karnecie należy przedłużyć karnet, aby system automatycznie przepisał wszystkie zapisy na kolejny miesiąc. Opłatę należy dokonać w dniu ostatnich zajęć, a ważność karnetu będzie liczona od tygodnia następnego. Tylko w ten sposób mamy gwarancję miejsca w grupie! Brak płatności = brak gwarancji miejsca.

Po upływie 7 dni od daty zakończenia ważności wejść system wypisuje osobę ze wszystkich wpisanych grup na stałe. Co oznacza, że przy ponownym przedłużeniu należy wpisać się na nowo do wybranych grup jeśli nadal są miejsca.

3. Nieobecności / Odrabianie zajęć

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy pojawić się na zajęciach w swojej grupie należy taką nieobecność zgłosić używając aplikacji Esensai najpóźniej do 24h przed planowanymi zajęciami (użyj przycisku „wypisz się” – po czym potwierdź klikając ponownie „wypisz się”)

Jeśli tego dokonamy nasze wejście z karnetu będziemy mogli wykorzystać / odrobić w innej grupie do daty ważności karnetu.

Jeśli obecność nie zostanie zgłoszona, traktowane jest to jako normalnie odbyte zajęcia i dane wejście przepada.

Jeśli uczestnik chce zrezygnować / wypisać się na stałe z zajęć lub grupy bardzo prosimy o poinformowanie o tym recepcję.

Członkostwo MULTI: Zasady

Nasze studio akceptuje tylko i wyłącznie karty Multisport Plus i Student, które są ważne TYLKO I WYŁĄCZNIE z dowodem tożsamości (należy każdorazowo okazać dokument w recepcji, jeśli takiego dokumentu nie posiadamy przy sobie nie zostaniemy wpuszczeni na zajęcia)

W dwóch opcjach:

•Z dopłatą 12,5zł do zajęć – obowiązuje na zajęcia:

Pole Dance wszystkie poziomy (oznaczone w aplikacji poziomem oraz dopiskiem 2, w grafiku na stronie sala 2 zajęcia pole dance), oraz zajęcia

Exotic Basic, Exotic Flow, Exotic Hard, Exotic Russian, Erotic Pole, Pole Routine

•Bez dopłaty (opłata członkowska 3mies. 60zł) – obowiązuje na zajęcia:

Stretching (każdy)

Multisport nie obowiązuje zajęć pole dance odbywających się na sali 3 oraz wszystkich zajęć z Malwiną GS.

Opłatę członkowską oraz możliwość korzystania z zajęć bez dopłaty możliwe jest tylko i wyłącznie będąc naszą kursantką, co oznacza że należy posiadajć ważne konto na multisport z dopłatą lub konto karnetowe. Nie możliwości wykupienia opłaty członkowskiej i chodzenie tylko na zajęcia bez dopłaty.

1. Opłaty

a) W przypadku zajęć z dopłatą:

Dopłaty dokonujemy z góry za miesiąc. Będąc wpisanym na kilka zajęć na stałe w grafiku należy zapłacić odpowiednią ilość wejść z góry. Do wyboru mamy 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20 lub 24 dopłat.

Każda z dopłat jest ważna 27 dni i w tym terminie należy pojawić się deklarowaną ilość wejść. (W ten sposób możemy zapisać się do kilku grup).

Nie ma możliwości zapisania się do grup na stałe i wykupić mniejszą ilość wejść niż wpisana liczba grup.

Czyli przykładowo: wpisując się do jednej grupy na stałe należy wykupić 4 wejściówki,

2 grupy = 8 wejściówek, 3 grupy = 12 wejściówek, itd.

Jeśli chcesz wykupić mniejszą ilość wejść musisz wypisać się z grupy na stałe I wpisywać się samodzielnie co tydzień.

Możliwość zapisania się do grupy na stałe daje tylko i wyłącznie wykupienie odpowiedniej liczby wejść.

Co oznacza, że jeśli nie możemy pojawić się na zajęciach w swojej grupie należy wejście odrobić w innej grupie (zapisujemy się i odwołujemy zajęcia poprzez aplikację Esensai) W innym wypadku wejście przepada wraz z zakończeniem daty ważności wejść. Nie ma możliwości przedłużyć daty ważności wejść.

Uwaga! Podczas ostatniego wejścia/dopłaty należy przedłużyć wejściówki, aby system automatycznie przepisał wszystkie zapisy na kolejny miesiąc. Opłatę należy  dokonać w dniu ostatnich zajęć, a ważność nowych wejściówek będzie liczona od tygodnia następnego. Tylko w ten sposób mamy gwarancję miejsca w grupie!

Po upływie 7 dni od daty zakończenia ważności wejść system wypisuje osobę ze wszystkich wpisanych grup na stałe. Co oznacza, że przy ponownym przedłużeniu należy wpisać się na nowo do wybranych grup jeśli nadal są miejsca.

b) W przypadku zajęć bez dopłaty:

Jeśli chcemy skorzystać z zajęć nieobjętych dopłatą (tylko na odbicie karty) należy wykupić członkostwo w kwocie 40 zł (ważność 3 miesc).

Po opłaceniu członkostwa mamy możliwość zapisywania się na zajęcia, które obejmują tę opcję. (Dowolna ilość w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca).

Jeśli chcemy korzystać z obu opcji należy stosować się do obu wytycznych (wykupić dopłaty oraz osobno członkostwo).

2. Zapisy do grupy

Zapisów na stałe do grup dokonujemy poprzez recepcję Esensai (telefonicznie 790-472-068 – w godz. otwarcia studia lub bezpośrednio w recepcji)

Jeśli kursant nie ma konta na aplikacji Esensai, recepcja takie konto zakłada danej kursantce (należy je mailowo aktywować)

Jeśli chcemy zapisać się do jakieś grupy jednorazowo bądź nie chcemy być na stałe w żadnej grupie wtedy zapisu na każde zajęcia dokonujemy samodzielnie używając aplikacji Esensai.

W każdym momencie możemy wpisać się na każde zajęcia jednorazowo jeśli dostępne są wolne miejsca. Zapisów na jednorazowe wejście możemy dokonać tylko i wyłącznie na 5 dni przed planowanymi zajęciami (nie można dokonywać zapisów jednorazowych z wyprzedzeniem większym niż 5 dni)

3. Nieobecności / Odrabianie zajęć

Dotyczy opcji z dopłatą i bez!

Każdą nieobecność należy zgłosić poprzez aplikację Esensai najpóźniej do 24h przed planowanymi zajęciami.

W opcji z dopłatą: Po wypisaniu się z zajęć na które nie możemy przyjść dana “wejściówka” wskoczy na nasze konto i można z niej skrzystać na innych zajęciach do daty jaką pokazuje aplikacja. Po tym termine niewykorzystane wejściówki przepadają. Zapisów na odbrabianie zajęć dokonujemy samodzielnie w aplikacji. Nie ma możliwości przedłużenia daty ważności wejściówek.

W opcji z bez dopłaty: Niezgłoszenie nieobecności w przypadku zajęć bez dopłaty będzie skutkować naliczeniem kary w kwocie 20, którą trzeba uiścić w ciągu 3 dni od momentu naliczenia kary na konto:

Esensai Malwina Ginter-Stenka

45 1140 2004 0000 3102 7309 4662

W tytule: Imię i Nazwisko

– W przypadku nie opłacenia terminowo kary, uczestnik zostaje wykreślony z wpisanych grup i traci członkostwo. Wniesione opłaty nie zostają zwrócone. Ponowne aktywowanie konta opłaty członkowskiej możliwe będzie po opłaceniu naliczonej kary plus wykupienia nowego członkowstwa. (nie ma możliwości przywrócenia daty poprzedniego członkowstwa jeśli konto zostało już zamknięte z powodu nie opłacenia terminowo naliczonej kary) Po uiszczeniu wszystkich zaległości można wpisać się na nowo do grupy pod warunkiem, że wciąż dostępne są miejsca,a on wykupi nowe członkowstwo. 

– Jeśli uczestnik opłaci karę w terminie nie zostanie skreślony ze swoich wpisanych grup, a jego członkostwo dalej jest ważne zgodnie z wykupionym terminem.

Jeśli uczestnik chce zrezygnować z zajęć lub grupy bardzo prosimy o poinformowanie o tym recepcję.

Zapisy NOWYCH osób, które nie mają jeszcze konta :

Osoba zainteresowana zajęciami w naszym studiu musi dokonać zapisu sms-owo lub telefonicznie (w godz. otwarcia szkoły) tel. 790-472-068 podając wybraną grupę, adres mailowy oraz numer telefonu.

W odpowiedzi na takie zgłoszenie dana osoba otrzyma numer konta do opłacenia zajęć (kwota zależna od wybranej opcji: karnet, lub dopłaty do multisporta).

Dopiero wtedy możliwe jest zapisanie się na zajęcia.

Po dokonaniu opłaty zostanie taka osoba wpisana na listę uczestników oraz zostanie dodana do systemu kursantów Esensai. (mailowo otrzyma dane do logowania, należy kliknąć w link i aktywować konto aby mieć dostęp do swojego konta i wejściówek.

Osoba, która opłaci zajęcia i zostanie założone konto postępuje zgodnie z ww. zasadami.

REGULAMIN pełny

Dostępny w recepcji szkoły Esensai

Doświadczenie

Nasza kadra to doświadczone tancerki i trenerki z certyfikatami, tytułami mistrzów, medalistki Mistrzostw Polski, Europy i Świata!

Popularność

Nasze studio odwiedziedzają światowej sławy gwiazdy pole dance m.in. Anastasia Skukhtorova, Evgeny Greshilov, Oona Kivela, Olga Koda, Dimitri Politov i wiele, wiele innych.Na zajęcia i warsztaty do naszej szkoły przyjeżdżają kursanci z całej Europy.

Eventy

Organizujemy: warsztaty, , zawody Pole dance, lekcje w ramach wieczorów panieńskich , imprez urodzinowych, zajęcia przygotowujące do udziału w zawodach (nasze podopieczne zdobywają najwyższe podium na mistrzostwach!)

biuro@esensai.pl  | +790-472-068  

Gdańsk (Oliwa - obok salonu Mercedesa)
Al. Grunwaldzka 489