Pole Dance

Zajęcia

POLE DANCE – nauka figur, przejść i kombinacji głównie na rurce statycznej.

Podział na poziomy (oznaczenia w grafiku jako P0, P1 itd. oznaczają poziom zajęć): 

0 – początujący dla osób, które pierwszy raz biorą udział w tego typu zajęciach

1,2 – początkujący 

3,4 – średniozaawansowany

5 – zaawansowany

M – master

EXOTIC POLE

EXOTIC – zajęcia odbywają się w butach tzw. „szklanki” (można zacząć bez lub wypożyczyć je u nas)  

Rodzaje zajęć exotic do wyboru:

 

Exotic 0 (6 tygodniowy kurs) Kurs Exotic 0 to Twój pierwszy krok w exotic’u. Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w pole dance, exotic, tanecznym czy jakimkolwiek sporcie. Tu może dołączyć absoltnie każdy. Na tym kursie poznajemy podstawowe obroty, chwyty, przejścia, fale i wiele więcej. Po tym kursie będziesz mogła dołączyć do zajęć „Exotic 1” oraz „SexyExotic”.

Exotic Basic 1   Zajęcia dla osób początkujących. Na tych zajęciach uczymy się choreografii, które są zawsze w umiarkowanym tempie, a tempo nauczania jest dość wolne. Nie ma tu trików na rurce. Tylko tańczymy i opanowujemy ruchy do perfekcji. Na zajęcia te zapraszamy osoby, które ukończyły kurs poziomu 0 w pole dance lub exotic.

 

Exotic 2  Zajęcia taneczne, bez trików na rurce. Choreografie są tu o zmiennym tempie i stylu. To kolejny krok w Twojej exotic’owej drodze. Dzięki tym zajęciom poznasz różne style exotic od sexy do dynamic. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chodziły na exotic 1 minimum 3-4 miesiące, gdyż tempo nauczania jest już szybsze niż w przypadku exotic 1.

 

Exotic Flow  To zajęcia dla osób mających doświadczenie w exotic pole (ukończyły kurs poziomu 0 i przynajmniej 6 miesiący uczęszczały na poziom 1 lub 2) Tu przede wszystkim tańczymy! Nabieramy gracji, kołyszemy biodrami i machamy włosami . Tempo choreografii jest umiarkowane. Rodzaj tego exotic-a jest bardzo kobiecy, dużo w nim miziania, seksapilu i fal. Dużą uwagę skupiamy na szczegółach i wykończeniu ruchu.

 

Sexy Exotic  Najbardziej kobieca wersja Exotic’a. Jak sama nazwa wskazuje będzie sexy. Może dołączyć każdy kto ukończy kurs „Exotic 0”

 

Exotic Hard  Na tych zajęciach również „tylko” tańczymy. Bez wykonywania trików w powietrzu, jednak pojawiają się tzw. triki podłogowe, skoki, itp. Tutaj tempo choreografii jest dość szybkie, dynamiczne z akcentem. Dla tych co lubią się pożądnie zmęczyć.
Do tych zajęć możesz dołączyć po ukończeniu kursu „Exotic 0” oraz po min. 3 miesiącach uczęszczania na „Exotic 1”

 

Exotic Tricks  Na tych zajęciach uczymy się exo-triczków, kombinacji na rurce czy podłodze wykonywanych w butach tzw. szklankach.

Zajęcia odpowiednia są dla osób, które ukończyły poziom podstawowy pole dance, chodzą na zajęcia taneczne exotic i chcą podnieść swoje umiejętności o efektowne triczki w stylu exotic. 

 

STRETCHING

STRETCHING – zajęcia z rozciągania ważnego nie tylko przy trenowaniu pole dance, ale potrzebne w życiu codziennym. Zajęcia otwarte dla każdego bez względu na poziom czy stopień rozciągnięcia. Instruktor pokazuje kilka wersji ćwiczeń: podstawowe, bardziej zaawansowane i te najbardziej zaawansowane w zależności od możliwości uczestników. Dzięki czemu na każdym poziomie możesz uczesniczyć w tych zajęciach wykonując wersję ćwiczeń dostosowanych do Twoich możliwości.

 

W grafiku każdy streching podpisany jest nad jaką partią ciała skupiamy nasze rozciągnie. 

Tych zajęć szukaj w grafiku na sali małej.

 

REGULAMIN skrócony - najważniejsze zasady

Skrócona wersja regulaminu (dotycząca zapisów, zajęć, korzystania z karnetu lub karty multisport – zasady działania)

Pełny regulamin w recpecji szkoły

Członkostwo KARNET: Zasady 

1. Zakup karnetu

Członkostwo (ważne 28dni) w którego skład wchodzi karnet na wejścia zależne od wybranego pakietu wejść:

4 wejścia – 160zł / 8 wejść – 260zł / 12 wejść – 350zł / 16 wejść – 420zł

Kupujemy wybraną ilość wejść na zajęcia. Jeden karnet obowiązuje na wszystkie dowolnie wybrane zajęcia w naszej szkole. Kupujemy wejściówki. Ile mamy wykupionych wejść z tylu zajęć można skorzystać.

Każda ilość ważna jest 28 dni.

Nie ma możliwości przedłużenia tej daty (w przypadku świąt i dni wolnych należy wejścia odrobić w innej grupie, dopisując się poprzez aplikację

https://esensaipoledancestudio.wod.guru/my-training

2. Zapisy do grupy

Zapisów na stałe do grup dokonujemy poprzez recepcję Esensai (telefonicznie 790-472-068 – w godz. otwarcia studia lub bezpośrednio w recepcji)

Jeśli kursant nie ma konta na aplikacji Esensai, recepcja takie konto zakłada danej kursantce (należy je mailowo aktywować)

Jeśli chcemy zapisać się do jakieś grupy jednorazowo bądź nie chcemy być na stałe w żadnej grupie wtedy zapisu na każde zajęcia dokonujemy samodzielnie używając aplikacji Esensai.

W każdym momencie możemy zapisać się na każde zajęcia jednorazowo jeśli dostępne są wolne miejsca. Zapisów na jednorazowe wejście możemy dokonać tylko i wyłącznie w tygodniu w którym chcemy wziąć udział(nie można dokonywać zapisów jednorazowych z wyprzedzeniem większym niż tydzień, który właśnie trwa)

Uwaga! Podczas ostatniego wejścia w karnecie należy przedłużyć karnet, aby system automatycznie przepisał wszystkie zapisy na kolejny miesiąc. Opłatę należy dokonać w dniu ostatnich zajęć, a ważność karnetu będzie liczona od tygodnia następnego.  Tylko w ten sposób mamy gwarancję miejsca w grupie!

3. Nieobecności/Odrabianie zajęć

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy pojawić się na zajęciach w swojej grupie należy taką nieobecność zgłosić używając aplikacji Esensai najpóźniej do 16h przed planowanymi zajęciami (użyj przycisku „wypisz się” – po czym potwierdź klikając ponownie „wypisz się”)

Jeśli tego dokonamy nasze wejście z karnetu będziemy mogli wykorzystać/odrobić w innej grupie do daty ważności karnetu.

Jeśli obecność nie zostanie zgłoszona, traktowane jest to jako normalnie odbyte zajęcia i dane wejście przepada.

Jeśli uczestnik chce zrezygnować/wypisać się na stałe z zajęć lub grupy bardzo prosimy o poinformowanie o tym recepcję.

 

b) Członkostwo MULTI: Zasady

Nasze studio akceptuje tylko i wyłącznie karty Multisport Plus, które są ważne TYLKO I WYŁĄCZNIE z dowodem tożsamości (należy każdorazowo okazać dokument w recepcji, jeśli takiego dokumentu nie posiadamy przy sobie nie zostaniemy wpuszczeni na zajęcia)

W dwóch opcjach:

•Z dopłatą 12,5zł do zajęć – obowiązuje na zajęcia:

Pole Dance wszystkie poziomy (oznaczone w aplikacji poziomem oraz dopiskiem MULTI, w grafiku na stronie sala średnia zajęcia pole dance)

Exotic Basic, Exotic Flow, Exotic Hard, Exotic Russian, Erotic Pole, Pole Routine

•Bez dopłaty (opłata członkowska 3mies. -40zł) – obowiązuje na zajęcia:

Stretching (każdy)

Acro+Power (wzmacnianie plus elementy acro)

Multisport nie obowiązuje zajęć pole dance odbywających się na dużej sali 

1.Opłaty

a) W przypadku zajęć z dopłatą:

Dopłaty dokonujemy z góry za miesiąc. Będąc wpisanym na kilka zajęć na stałe w grafiku należy zapłacić odpowiednią ilość wejść z góry. Do wyboru mamy 4, 6, 8, 10, 12,16,20 lub 24 dopłat.

Każda z dopłat jest ważna 1 miesiąc i w tym terminie należy pojawić się deklarowaną ilość wejść. (W ten sposób możemy zapisać się do kilku grup)

Co oznacza, że jeśli nie możemy pojawić się na zajęciach w swojej grupie należy wejście odrobić w innej grupie (zapisujemy się i odwołujemy zajęcia poprzez aplikację Esensai)

Podczas ostatniego wejścia/dopłaty należy przedłużyć wejściówki, aby system automatycznie przepisał wszystkie zapisy na kolejny miesiąc. Opłatę można dokonać w dniu ostatnich zajęć, a ważność nowych wejściówek będzie liczona od tygodnia następnego. Tylko w ten sposób mamy gwarancję miejsca w grupie!

b) W przypadku zajęć bez dopłaty:

Jeśli chcemy skorzystać z zajęć nieobjętych dopłatą (tylko na odbicie karty) należy wykupić członkostwo w kwocie 40zł (ważność 3 miesc.)

Po opłaceniu członkostwa mamy możliwość zapisywania się na zajęcia, które obejmują tę opcję. (Dowolna ilość)

Jeśli chcemy korzystać z obu opcji należy stosować się do obu wytycznych (wykupić dopłaty oraz osobno członkostwo)

2.Zapisy do grupy

Zapisów na stałe do grup dokonujemy poprzez recepcję Esensai (telefonicznie 790-472-068 – w godz. otwarcia studia lub bezpośrednio w recepcji)

Jeśli kursant nie ma konta na aplikacji Esensai, recepcja takie konto zakłada danej kursantce (należy je mailowo aktywować)

Jeśli chcemy zapisać się do jakieś grupy jednorazowo bądź nie chcemy być na stałe w żadnej grupie wtedy zapisu na każde zajęcia dokonujemy samodzielnie używając aplikacji Esensai.

W każdym momencie możemy wpisać się na każde zajęcia jednorazowo jeśli dostępne są wolne miejsca. Zapisów na jednorazowe wejście możemy dokonać tylko i wyłącznie w tygodniu w którym chcemy wziąć udział (nie można dokonywać zapisów jednorazowych z wyprzedzeniem większym niż tydzień, który właśnie trwa)

3. Nieobecności/Odrabianie zajęć

Dotyczy opcji z dopłatą i bez!

Każdą nieobecność należy zgłosić poprzez aplikację Esensai najpóźniej do 16h przed planowanymi zajęciami.

Niezgłoszenie nieobecności będzie skutkować naliczeniem kary w kwocie 20zł, którą trzeba uiścić przy najbliższych zajęciach.

Jeśli opłata nie zostanie wpłacona uczestnik zostaje wykreślony z grupy, traci członkostwo  i wniesione wszystkie dotychczasowe opłaty.

Po dokonaniu opłaty kary uczestnik dalej może chodzić na zajęcia.

W PRZYPADKU DWÓCH NIEZGŁOSZONYCH NIEOBECNOŚCI KURSANT ZOSTAJE WYPISANY Z LISTY DANYCH ZAJĘĆ ORAZ TRACI WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE WPŁATY.

Po uiszczeniu wszystkich zaległości można wpisać się na nowo do grupy pod warunkiem, że wciąż dostępne są miejsca.

Jeśli uczestnik chce zrezygnować z zajęć lub grupy bardzo prosimy o poinformowanie o tym recepcję.

 

IV. Zapisy nowych osób, zasady nowych członków

1.Osoba zainteresowana zajęciami w naszym studiu musi dokonać zapisu sms-owo lub telefonicznie (w godz. otwarcia szkoły) tel. 790-472-068 podając wybraną grupę, adres mailowy oraz numer telefonu.

W odpowiedzi na takie zgłoszenie dana osoba otrzyma numer konta do opłacenia zajęć (kwota zależna od wybranej opcji: karnet, lub dopłaty do multisporta, lub członkostwo)

Po dokonaniu opłaty zostanie wpisana na listę uczestników oraz zostanie dodana do systemu kursantów Esensai. (mailowo otrzyma dane do logowania, należy kliknąć w link i aktywować konto oraz dalej postępować według regulaminu)

 

 

REGULAMIN pełny

Dostępny w recepcji szkoły Esensai

Doświadczenie

Nasza kadra to doświadczone tancerki i trenerki z certyfikatami, tytułami mistrzów, medalistki Mistrzostw Polski, Europy i Świata!

Popularność

Nasze studio odwiedziedzają światowej sławy gwiazdy pole dance m.in. Anastasia Skukhtorova, Evgeny Greshilov, Oona Kivela, Olga Koda, Dimitri Politov i wiele, wiele innych.Na zajęcia i warsztaty do naszej szkoły przyjeżdżają kursanci z całej Europy.

Eventy

Organizujemy: warsztaty, , zawody Pole dance, lekcje w ramach wieczorów panieńskich , imprez urodzinowych, zajęcia przygotowujące do udziału w zawodach (nasze podopieczne zdobywają najwyższe podium na mistrzostwach!)

biuro@esensai.pl  | +790-472-068  

Gdańsk (Oliwa - obok salonu Mercedesa)
Al. Grunwaldzka 489