Pole Dance

O nas

 

Liderka naszej szkoły to trzykrotna i podwójna MISTRZYNI EUROPY POLE ART 2016, 2017,2018 (solo i w duecie) w najwyższej kategorii „elite”!

ponadto ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć m.in.:

Zwyciężczyni Exotic Generation Italy 2019 w kategorii hard, Zwyciężczyni Pole Dance Show Kielce w kat. exotic pro oraz w duetach

Zwyciężczyni międzynarodowych zawodów POLE ART EXPIRIENCE 2018 w najwyższej możliwej kat. elite!

MISTRZYNI POLSKI POLE SPORT 2014 

POLE DRAMA CHAMPION – GRECCE 2016 

NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWA POLE DANCERKA W POLSCE!

 JEDYNA w Polsce, która zdobyła mistrzowskie tytuły w każdej odmianie pole dance w najwyższych kategoriach poziomowych! Ponadto Malwina uznawana jest na całym świecie, gdzie jest zapraszana do prowadzenia warsztatów oraz jako juror.

Wszystkie nasze instruktorki to doświadczone trenerki z osiągnięciami i certyfikatami. Każda z nich przeszła szkolenie u Malwiny GS.

Nasze instruktorki, ale także nasze kursantki mogą pochwalić się licznimi osiągnięciami!

 

Szkoła Esensai powstała w maju 2011r. i od tego czasu cieszy się dużą popularnością i dobrą opinią.

W naszym studiu możesz nauczyć się niezwykłego sportu jakim jest pole dance, nabierzesz pewności siebie, zadbasz o figurę w ciekawszy sposób niż siłownia czy zwykły fitness. Spróbuj, a przekonasz się sama!

Jedyna taka szkoła w Trójmieście:

– Nasza kadra to doświadczone tancerki i trenerki z certyfikatami, tytułami mistrzów, medalistki Mistrzostw Polski, Europy i Świata!

– Nasze studio odwiedziedzają światowej sławy gwiazdy pole dance m.in. Anastasia Skukhtorova, Evgeny Greshilov, Sergia Louise Anderson, Marlo Fisken, Natasha Wang, Oona Kivela, Olga Koda, Dimitri Politov i wiele, wiele innych.

– Organizujemy: warsztaty, , zawody Pole dance, lekcje w ramach wieczorów panieńskich , imprez urodzinowych, zajęcia przygotowujące do udziału w zawodach (nasze podopieczne zdobywają najwyższe podium na mistrzostwach!)

– Oferujemy: pokazy, show na najwyższym poziomie

– Prowadzimy sprzedaż odzieży i akcesorii do Pole Dance

– Należymy do stowarzyszenia „Polskie Społeczność Pole Sport”

– Byliśmy patronem „I oficjalnych Mistrzostw Polski Pole Dance 2012”

– Bierzemy czynny udział w rozwoju Pole Dance w Polsce

ESENSAI

to profesjonalne studio wyposażone w rurki najwyższej klasy antyalergiczne z wersją statyczną i obrotową, materace dla bezpieczeństwa kursantek oraz w lustra.

Jako jedyni w Trójmieście posiadamy 3 różne średnice rur, dzięki czemu masz możliwość dopasowania treningu do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości!

Posiadamy 3 wysokie sale na których odbywają się zajęcia: Pole Dance, Exotic Pole, Pole Routine, Spin Pole, Stretching i inne.

Akceptujemy karty multisport PLUS!

 

Gdańsk, al. Grunwaldzka 489

zapisy, zajęcia, wieczory panieńskie: biuro@esensai.pl / tel. 790-472-068

 

Zobacz co o naszym studiu mówi wielokrotna Mistrzyni Świata Pole Sport, Art. Dla wielu królowa pole dance’u.

biuro@esensai.pl  | +790-472-068  

Gdańsk (Oliwa - obok salonu Mercedesa)
Al. Grunwaldzka 489