Pole Dance

Zajęcia

POLE DANCE – nauka figur, przejść i kombinacji głównie na rurce statycznej.

Podział na poziomy (oznaczenia w grafiku jako P0, P1 itd. oznaczają poziom zajęć): 

0 – początujący dla osób, które pierwszy raz biorą udział w tego typu zajęciach

1,2 – początkujący 

3,4 – średniozaawansowany

5 – zaawansowany

M – master

EXOTIC POLE

EXOTIC – zajęcia odbywają się w butach tzw. „szklanki” (można zacząć bez lub wypożyczyć je u nas) 

Rodzaje zajęć exotic do wyboru:

Exotic od podstaw (Exotic Basic / Exotic Basic Step 2 )

Zajęcia taneczne, bez trików na rurce. Na tych zajęciach poznajemy podstawowe ruchy dla tej odmiany pole dance, czyli nauczymy się fal ciałem, kółeczek każdą częścią ciała, machania włosami czy nogami. Poznamy podstawowe przejścia połączone w choreografię, stopniowo przechodząc do coraz trudniejszych przejść, i sekwencji tanecznych.

Zajęcia odpowiednia dla osób, które zaczynają swoją przygodę z exotic-iem, są również odpowiednie dla osób które nie chodzą na zwykłe zajęcia pole dance.

Exotic Basic – dla totalnie początkujących w tym temcie (pierwsze kroki)

Exotic Basic step 2  – kiedy potrafisz już podstawy, ale wciąż jesteś początkujący (tempo jak i rodzaj choreografii na tych zajęciach jest zmienny)

 

Exotic Flow 

Tu przede wszystkim tańczymy! Nabieramy gracji, kołyszemy biodrami i machamy włosami . Tempo choreografii jest umiarkowane. Rodzaj tego exotic-a jest najbardziej kobiecy, dużo w nim miziania, seksapilu i fal.

Nie ma tu żadnych triczków dlatego poziom jest otwarty dla wszystkich nawet tych co nie trenują rurki, jednak w takim wypadku należy najpierw zacząć od zajęć Basic, a następnie można dołączyć do zajęć Flow (tutaj nie tłumaczymy podstaw)

 

Sexy Exotic

Najbardziej kobieca wersja Exotic’a. Jak sama nazwa wskazuje będzie sexy. Może dołączyć każdy 🙂 Jednak zalecamy rozpocząć pierwszy kurs Exotic Basic, a już po miesiącu można dołączyć do zajęć sexy exotic.

 

Exotic Hard

Na tych zajęciach również „tylko” tańczymy. Bez wykonywania trików w powietrzu, jednak pojawiają się tzw. triki podłogowe, skoki, itp. Tutaj tempo choreografii jest dość szybkie, dynamiczne z akcentem. Dla tych co lubią się pożądnie zmęczyć.
Ze względu na tempo choreografii zalecamy zajęcia osobom, które już chodziły na zajęcia taneczne oraz ukończyły poziom podstawowy na rurce.

 

Exotic Tricks

Na tych zajęciach uczymy się exo-triczków, kombinacji na rurce czy podłodze wykonywanych w butach tzw. szklankach.

Zajęcia odpowiednia są dla osób, które ukończyły poziom podstawowy pole dance, chodzą na zajęcia taneczne exotic i chcą podnieść swoje umiejętności o efektowne triczki w stylu exotic.

 

STRETCHING

STRETCHING – zajęcia z rozciągania ważnego nie tylko przy trenowaniu pole dance, ale potrzebne w życiu codziennym. Zajęcia otwarte dla każdego bez względu na poziom czy stopień rozciągnięcia. Instruktor pokazuje kilka wersji ćwiczeń: podstawowe, bardziej zaawansowane i te najbardziej zaawansowane w zależności od możliwości uczestników. Dzięki czemu na każdym poziomie możesz uczesniczyć w tych zajęciach wykonując wersję ćwiczeń dostosowanych do Twoich możliwości.

 

W grafiku każdy streching podpisany jest nad jaką partią ciała skupiamy nasze rozciągnie. 

Tych zajęć szukaj w grafiku na sali małej.

 

REGULAMIN skrócony - najważniejsze zasady

Skrócona wersja regulaminu (dotycząca zapisów, zajęć, korzystania z karnetu lub karty multisport – zasady działania)

Pełny regulamin poniżej

Członkostwo KARNET: Zasady 

1. Zakup karnetu

Członkostwo miesięczne w którego skład wchodzi miesięczny karnet na wejścia zależne od wybranego pakietu wejść:

4 wejścia – 150zł / 8 wejść – 250zł / 12 wejść – 330zł / 16 wejść – 399zł

Kupujemy wybraną ilość wejść na miesiąc na zajęcia. Jeden karnet obowiązuje na wszystkie dowolnie wybrane zajęcia w naszej szkole. Kupujemy wejściówki. Ile mamy wykupionych wejść z tylu zajęć można skorzystać.

Każda ilość ważna jest 28 dni.

Nie ma możliwości przedłużenia tej daty (w przypadku świąt i dni wolnych należy wejścia odrobić w innej grupie, dopisując się poprzez aplikację

https://esensaipoledancestudio.wod.guru/my-training

2. Zapisy do grupy

Zapisów na stałe do grup dokonujemy poprzez recepcję Esensai (telefonicznie 790-472-068 – w godz. otwarcia studia lub bezpośrednio w recepcji)

Jeśli kursant nie ma konta na aplikacji Esensai, recepcja takie konto zakłada danej kursantce (należy je mailowo aktywować)

Jeśli chcemy zapisać się do jakieś grupy jednorazowo bądź nie chcemy być na stałe w żadnej grupie wtedy zapisu na każde zajęcia dokonujemy samodzielnie używając aplikacji Esensai.

W każdym momencie możemy zapisać się na każde zajęcia jednorazowo jeśli dostępne są wolne miejsca. Zapisów na jednorazowe wejście możemy dokonać tylko i wyłącznie w tygodniu w którym chcemy wziąć udział(nie można dokonywać zapisów jednorazowych z wyprzedzeniem większym niż tydzień, który właśnie trwa)

Uwaga! Podczas ostatniego wejścia w karnecie należy przedłużyć karnet, aby system automatycznie przepisał wszystkie zapisy na kolejny miesiąc. Opłatę należy dokonać w dniu ostatnich zajęć, a ważność karnetu będzie liczona od tygodnia następnego.  Tylko w ten sposób mamy gwarancję miejsca w grupie!

3. Nieobecności/Odrabianie zajęć

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy pojawić się na zajęciach w swojej grupie należy taką nieobecność zgłosić używając aplikacji Esensai najpóźniej do 12h przed planowanymi zajęciami (użyj przycisku „wypisz się” – po czym potwierdź klikając ponownie „wypisz się”)

Jeśli tego dokonamy nasze wejście z karnetu będziemy mogli wykorzystać/odrobić w innej grupie do daty ważności karnetu.

Jeśli obecność nie zostanie zgłoszona, traktowane jest to jako normalnie odbyte zajęcia i dane wejście przepada.

Jeśli uczestnik chce zrezygnować/wypisać się na stałe z zajęć lub grupy bardzo prosimy o poinformowanie o tym recepcję.

 

b) Członkostwo MULTI: Zasady

Nasze studio akceptuje tylko i wyłącznie karty Multisport Plus, które są ważne TYLKO I WYŁĄCZNIE z dowodem tożsamości (należy każdorazowo okazać dokument w recepcji, jeśli takiego dokumentu nie posiadamy przy sobie nie zostaniemy wpuszczeni na zajęcia)

W dwóch opcjach:

•Z dopłatą 12,5zł do zajęć – obowiązuje na zajęcia:

Pole Dance wszystkie poziomy (oznaczone w aplikacji poziomem oraz dopiskiem MULTI, w grafiku na stronie sala średnia zajęcia pole dance)

Exotic Basic, Exotic Flow, Exotic Hard, Exotic Russian, Erotic Pole, Pole Routine

•Bez dopłaty (opłata członkowska roczna – 120zł) – obowiązuje na zajęcia na małej sali:

Stretching (każdy)

Acro+Power (wzmacnianie plus elementy acro)

Multisport nie obowiązuje zajęć pole dance odbywających się na dużej sali (bez oznaczenia Multi)

1.Opłaty

a) W przypadku zajęć z dopłatą:

Dopłaty dokonujemy z góry za miesiąc. Będąc wpisanym na kilka zajęć na stałe w grafiku należy zapłacić odpowiednią ilość wejść z góry. Do wyboru mamy 4, 6, 8, 10, 12,16,20 lub 24 dopłat.

Każda z dopłat jest ważna 1 miesiąc i w tym terminie należy pojawić się deklarowaną ilość wejść. (W ten sposób możemy zapisać się do kilku grup)

Co oznacza, że jeśli nie możemy pojawić się na zajęciach w swojej grupie należy wejście odrobić w innej grupie (zapisujemy się i odwołujemy zajęcia poprzez aplikację Esensai)

Podczas ostatniego wejścia/dopłaty należy przedłużyć wejściówki, aby system automatycznie przepisał wszystkie zapisy na kolejny miesiąc. Opłatę można dokonać w dniu ostatnich zajęć, a ważność nowych wejściówek będzie liczona od tygodnia następnego. Tylko w ten sposób mamy gwarancję miejsca w grupie!

b) W przypadku zajęć bez dopłaty:

Jeśli chcemy skorzystać z zajęć nieobjętych dopłatą (tylko na odbicie karty) należy wykupić członkostwo w kwocie 120zł (ważność 1 rok)

Po opłaceniu członkostwa mamy możliwość zapisywania się na zajęcia, które obejmują tę opcję. (Dowolna ilość)

Jeśli chcemy korzystać z obu opcji należy stosować się do obu wytycznych (wykupić dopłaty oraz osobno członkostwo)

2.Zapisy do grupy

Zapisów na stałe do grup dokonujemy poprzez recepcję Esensai (telefonicznie 790-472-068 – w godz. otwarcia studia lub bezpośrednio w recepcji)

Jeśli kursant nie ma konta na aplikacji Esensai, recepcja takie konto zakłada danej kursantce (należy je mailowo aktywować)

Jeśli chcemy zapisać się do jakieś grupy jednorazowo bądź nie chcemy być na stałe w żadnej grupie wtedy zapisu na każde zajęcia dokonujemy samodzielnie używając aplikacji Esensai.

W każdym momencie możemy wpisać się na każde zajęcia jednorazowo jeśli dostępne są wolne miejsca. Zapisów na jednorazowe wejście możemy dokonać tylko i wyłącznie w tygodniu w którym chcemy wziąć udział (nie można dokonywać zapisów jednorazowych z wyprzedzeniem większym niż tydzień, który właśnie trwa)

3. Nieobecności/Odrabianie zajęć

Dotyczy opcji z dopłatą i bez!

Każdą nieobecność należy zgłosić poprzez aplikację Esensai najpóźniej do 12h przed planowanymi zajęciami.

Niezgłoszenie nieobecności będzie skutkować naliczeniem kary w kwocie 20zł, którą trzeba uiścić przy najbliższych zajęciach.

Jeśli opłata nie zostanie wpłacona uczestnik zostaje wykreślony z grupy, traci członkostwo  i wniesione wszystkie dotychczasowe opłaty.

Po dokonaniu opłaty kary uczestnik dalej może chodzić na zajęcia.

W PRZYPADKU DWÓCH NIEZGŁOSZONYCH NIEOBECNOŚCI KURSANT ZOSTAJE WYPISANY Z LISTY DANYCH ZAJĘĆ ORAZ TRACI WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE WPŁATY.

Po uiszczeniu wszystkich zaległości można wpisać się na nowo do grupy pod warunkiem, że wciąż dostępne są miejsca.

Jeśli uczestnik chce zrezygnować z zajęć lub grupy bardzo prosimy o poinformowanie o tym recepcję.

 

IV. Zapisy nowych osób, zasady nowych członków

1.Osoba zainteresowana zajęciami w naszym studiu musi dokonać zapisu sms-owo lub telefonicznie (w godz. otwarcia szkoły) tel. 790-472-068 podając wybraną grupę, adres mailowy oraz numer telefonu.

W odpowiedzi na takie zgłoszenie dana osoba otrzyma numer konta do opłacenia zajęć (kwota zależna od wybranej opcji: karnet, lub dopłaty do multisporta, lub członkostwo)

Po dokonaniu opłaty zostanie wpisana na listę uczestników oraz zostanie dodana do systemu kursantów Esensai. (mailowo otrzyma dane do logowania, należy kliknąć w link i aktywować konto oraz dalej postępować według regulaminu)

 

 

REGULAMIN pełny

Regulamin ESENSAI Pole Dance Studio (obowiązuje od 21.02.2020 roku)

I. Postanowienia Wstępne:

1. Niniejszy regulamin jest regulaminem w rozumieniu art. 384 Kodeksu Cywilnego i określa prawa i obowiązki stron „Umowy Członkowskiej”, a także wszystkich innych osób przebywających na terenie Studia.

2. Uczestnictwo w kursie w ESENSAI Pole Dance Studio jest jednocześnie akceptacją każdego punktu regulaminu i jest jednocześnie zgodą na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu i adres mailowy).

II. Przetwarzanie danych osobowych:

  Informacje o przetwarzaniu danych

Działając zgodnie z art 13 ust 1 i ust 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r informujemy, iż

Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma ESENSAI Malwina Ginter-Stenka, al. Grunwaldzka 489, 80-309 Gdańsk, mail. poledance@esensai.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail : kancelaria@giodo.gov.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków, aby umożliwić prawidłowe wykonania usługi  lub odpowiedzieć na zapytanie przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail biuro@esensai.pl , poledance@esensai.pl  na podstawie art. 6 ust1 pkt zgodność przetwarzania z prawem

Uczestnik kursu, warsztatów i innych  zajęć organizowanych przez Esensai wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i rozpowszechnianie ich dalej w celu prawidłowej pracy recepcji. Jeśli uczestnik nie wyraża na to zgody nie może skorzystać z usług oferowanych przez firmę Esensai.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. kancelaria@giodo.gov.pl

Dane nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym w formie profilowania.

 

III. Członkostwo:

•Członkiem Studia może być osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Osoba niepełnoletnia, która nie ukończyła 18 lat, może zostać członkiem klubu za zgodą swoich przedstawicieli ustawowych. Wymagana jest pisemna zgoda.

•Aktualny cennik członkostwa znajduje się na stronie www.esensai.pl w zakładce cennik

•Każda osoba chcąca dołączyć na zajęcia musi korzystać z aplikacji Esensai

https://esensaipoledancestudio.wod.guru/my-training

Konto zakłada recepcja po uprzednim dokonaniu sms-owego lub mailowego zapisu.

Na podany adres e-mail zostaną wysłane dalsze instrukcje.

Aplikację można w prosty sposób zainstalować na telefonie.

 

•Typy członkowska:

a) Członkostwo KARNET: Zasady

1.Zakup karnetu

Członkostwo miesięczne w którego skład wchodzi miesięczny karnet na wejścia zależne od wybranego pakietu wejść:

4 wejścia – 150zł

8 wejść – 250zł

12 wejść – 330zł

16 wejść – 399zł

Kupujemy wybraną ilość wejść na miesiąc na zajęcia. Jeden karnet obowiązuje na wszystkie dowolnie wybrane zajęcia w naszej szkole. Kupujemy wejściówki. Ile mamy wykupionych wejść z tylu zajęć można skorzystać.

Każda ilość ważna jest 28dni.

Nie ma możliwości przedłużenia tej daty (w przypadku świąt i dni wolnych należy wejścia odrobić w innej grupie, dopisując się poprzez aplikację

https://esensaipoledancestudio.wod.guru/my-training

2.Zapisy do grupy

Zapisów na stałe do grup dokonujemy poprzez recepcję Esensai (telefonicznie 790-472-068 – w godz. otwarcia studia lub bezpośrednio w recepcji)

Jeśli kursant nie ma konta na aplikacji Esensai, recepcja takie konto zakłada danej kursantce (należy je mailowo aktywować)

Jeśli chcemy zapisać się do jakieś grupy jednorazowo bądź nie chcemy być na stałe w żadnej grupie wtedy zapisu na każde zajęcia dokonujemy samodzielnie używając aplikacji Esensai.

W każdym momencie możemy zapisać się na każde zajęcia jednorazowo jeśli dostępne są wolne miejsca. Zapisów na jednorazowe wejście możemy dokonać tylko i wyłącznie w tygodniu w którym chcemy wziąć udział(nie można dokonywać zapisów jednorazowych z wyprzedzeniem większym niż tydzień, który właśnie trwa)

Uwaga! Podczas ostatniego wejścia w karnecie należy przedłużyć karnet, aby system automatycznie przepisał wszystkie zapisy na kolejny miesiąc. Opłatę należy dokonać w dniu ostatnich zajęć, a ważność karnetu będzie liczona od tygodnia następnego. Tylko wtedy mamy gwarancję miejsca w grupie!

3. Nieobecności/Odrabianie zajęć

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy pojawić się na zajęciach w swojej grupie należy taką nieobecność zgłosić używając aplikacji Esensai najpóźniej do 3h przed planowanymi zajęciami (użyj przycisku „wypisz się” – po czym potwierdź klikając ponownie „wypisz się”)

Jeśli tego dokonamy nasze wejście z karnetu będziemy mogli wykorzystać/odrobić w innej grupie do daty ważności karnetu.

Jeśli obecność nie zostanie zgłoszona, traktowane jest to jako normalnie odbyte zajęcia i dane wejście przepada.

 

Jeśli uczestnik chce zrezygnować/wypisać się na stałe z zajęć lub grupy bardzo prosimy o poinformowanie o tym recepcję.

 

 

b) Członkostwo MULTI: Zasady

Nasze studio akceptuje tylko i wyłącznie karty Multisport Plus, które są ważne TYLKO I WYŁĄCZNIE z dowodem tożsamości (należy każdorazowo okazać dokument w recepcji, jeśli takiego dokumentu nie posiadamy przy sobie nie zostaniemy wpuszczeni na zajęcia)

W dwóch opcjach:

•Z dopłatą 12,5zł do zajęć – obowiązuje na zajęcia:

Pole Dance wszystkie poziomy (oznaczone w aplikacji poziomem oraz dopiskiem Multi, w grafiku zajęcia pole dance objęte multi tylko na sali średniej)

Exotic Basic, Exotic Flow, Exotic Hard, Exotic Russian, Erotic Pole, Pole Routine

•Bez dopłaty (opłata członkowska roczna – 120zł) – obowiązuje na zajęcia na małej sali:

Stretching (każdy)

Acro+Power (wzmacnianie plus elementy acro)

Multisport nie obowiązuje zajęć pole dance odbywających się na dużej sali.

1.Opłaty

a) W przypadku zajęć z dopłatą:

Dopłaty dokonujemy z góry za miesiąc. Będąc wpisanym na kilka zajęć na stałe w grafiku należy zapłacić odpowiednią ilość wejść z góry. Do wyboru mamy 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20 lub 24 dopłat.

Każda z dopłat jest ważna 1 miesiąc i w tym terminie należy pojawić się deklarowaną ilość wejść. (W ten sposób możemy zapisać się do kilku grup)

Co oznacza, że jeśli nie możemy pojawić się na zajęciach w swojej grupie należy wejście odrobić w innej grupie (zapisujemy się i odwołujemy zajęcia poprzez aplikację Esensai)

Podczas ostatniego wejścia/dopłaty należy przedłużyć wejściówki, aby system automatycznie przepisał wszystkie zapisy na kolejny miesiąc. Opłatę należy dokonać w dniu ostatnich zajęć, a ważność nowych wejściówek będzie liczona od tygodnia następnego. Tylko wtedy mamy gwarancję miejsca w grupie!

b) W przypadku zajęć bez dopłaty:

Jeśli chcemy skorzystać z zajęć nieobjętych dopłatą (tylko na odbicie karty) należy wykupić członkostwo w kwocie 120zł (ważność 1 rok)

Po opłaceniu członkostwa mamy możliwość zapisywania się na zajęcia, które obejmują tę opcję. (Dowolna ilość)

Jeśli chcemy korzystać z obu opcji należy stosować się do obu wytycznych (wykupić dopłaty oraz osobno członkostwo)

2.Zapisy do grupy

Zapisów na stałe do grup dokonujemy poprzez recepcję Esensai (telefonicznie 790-472-068 – w godz. otwarcia studia lub bezpośrednio w recepcji)

Jeśli kursant nie ma konta na aplikacji Esensai, recepcja takie konto zakłada danej kursantce (należy je mailowo aktywować)

Jeśli chcemy zapisać się do jakieś grupy jednorazowo bądź nie chcemy być na stałe w żadnej grupie wtedy zapisu na każde zajęcia dokonujemy samodzielnie używając aplikacji Esensai.

W każdym momencie możemy wpisać się na każde zajęcia jednorazowo jeśli dostępne są wolne miejsca. Zapisów na jednorazowe wejście możemy dokonać tylko i wyłącznie w tygodniu w którym chcemy wziąć udział (nie można dokonywać zapisów jednorazowych z wyprzedzeniem większym niż tydzień, który właśnie trwa)

3. Nieobecności/Odrabianie zajęć

Dotyczy opcji z dopłatą i bez!

Każdą nieobecność należy zgłosić poprzez aplikację Esensai najpóźniej do 12h przed planowanymi zajęciami.

Niezgłoszenie nieobecności będzie skutkować naliczeniem kary w kwocie 20zł, którą trzeba uiścić przy najbliższych zajęciach.

Jeśli opłata nie zostanie wpłacona uczestnik zostaje wykreślony z grupy, traci członkostwo  i wniesione wszystkie dotychczasowe opłaty.

Po dokonaniu opłaty kary uczestnik dalej może chodzić na zajęcia.

W PRZYPADKU DWÓCH NIEZGŁOSZONYCH NIEOBECNOŚCI KURSANT ZOSTAJE WYPISANY Z LISTY DANYCH ZAJĘĆ ORAZ TRACI WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE WPŁATY.

Po uiszczeniu wszystkich zaległości można wpisać się na nowo do grupy pod warunkiem, że wciąż dostępne są miejsca)

Jeśli uczestnik chce zrezygnować z zajęć lub grupy bardzo prosimy o poinformowanie o tym recepcję.

 

Dotyczy wszystkich członków:

•Członkostwo ma charakter imienny i nie może być odstąpiony innym osobom.

•Członkostwo jest wydane w dniu zawarcia umowy, na okres trwania umowy.

•Kierownictwo Studia zastrzega sobie prawo odmowy zawarcia Umowy Członkowskiej, bez podawania przyczyn.

•Opłata członkowska jest nie zwracalna w żadnym wypadku (rezygnacja nie uprawnia do zwrotu wniesionych opłat ani ich części nawet w przypadku zdarzeń losowych, zdrowotnych, itp.)

 

IV. Zapisy nowych osób, zasady nowych członków

1.Osoba zainteresowana zajęciami w naszym studiu musi dokonać zapisu sms-owo lub telefonicznie (w godz. otwarcia szkoły) tel. 790-472-068 podając wybraną grupę, adres mailowy oraz numer telefonu.

W odpowiedzi na takie zgłoszenie dana osoba otrzyma numer konta do opłacenia zajęć (kwota zależna od wybranej opcji: karnet, lub dopłaty do multisporta, lub członkostwo)

Po dokonaniu opłaty zostanie wpisana na listę uczestników oraz zostanie dodana do systemu kursantów Esensai. (mailowo otrzyma dane do logowania, należy kliknąć w link i aktywować konto)

 

V. Zajęcia – zasady

1. Zajęcia odbywają się przy minimalnej liczbie uczestników:

4 osoby – zajęcia pole dance sala duża (każdy poziom)

6 osób – zajęcia: Multi(multisport) PoleDance, Exotic(każdy rodzaj), erotic, stretching, acro+power

2.W przypadku mniejszej liczby uczestników zajęcia grupy w której nie uzbierała się wystarczająca liczba osób, zostają odwołane. Osoby, które chciały przyjść na zajęcia mogą dołączyć do innych grup (ich wejściówka wpada ponownie na ich konto)

Każda z zapisanych osób otrzyma maila z informacją o odwołanych zajęciach na które była zapisana) Informację tę również można sprawdzić na 6h przed zajęciami. 

3.Studio ma prawo rozwiązać lub połączyć grupę jeśli nie jest w niej zapisanych na stałe minimum 8 osób na grupach karnetowych, i minimum 10 osób na grupach korzystających z kart multisport.

6. Studio ma prawo zorganizować zastępstwo za instruktora bez wcześniejszego uprzedzenia.

7. Studio ma prawo odwołać zajęcia z różnych przyczyn np.: choroby instruktora, prac remontowych itp.

W przypadku Świąt i dni wolnych od pracy, karnet NIE zostaje przedłużony! Dokonujemy zakupu karnetu/dopłat na ilość wejść do wykorzystania w miesiąc. Jeśli wypadają dni wolne należy wejścia wykorzystać w innym terminie lub zakupić taką ilość godzinową w karnecie, z której jesteśmy w stanie skorzystać.

Nie ma żadnych wyjątków w których karnet może zostać wydłużony!

Kupując karnet na daną liczbę wejść muszą z nich Państwo skorzystać do ich daty ważności.

8. Studio zastrzega sobie prawo do redukcji liczby godzin zajęć w okresie letnim (czerwiec-sierpień)

9. W pomieszczeniach Studia obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, spożywania alkoholu, zażywania środków odurzających i narkotyków, przynoszenia alkoholu, środków odurzających i narkotyków, przychodzenia w stanie nietrzeźwym, w stanie odurzenia lub pod wpływem narkotyków.

10. Klienci Studia są zobowiązani do nienaruszenia spokoju i porządku w klubie oraz niezakłócania innym Członkom możliwości korzystania z usług Studia.

11. Z pomieszczeń i sprzętów Klient powinien korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem i w sposób wskazany przez kierownictwo lub wynikający ze stosowania instrukcji bądź informacji kierownictwa Studia.

12.W salach przeznaczonych do wykonywania ćwiczeń obowiązuje zmienne obuwie lub trening boso. Ubiór sportowy tzn. koszulka , spodenki nie mające żadnych metalowych lub plastikowych elementów tj. ekspresy, guziki, itp. Przed rozpoczęciem ćwiczeń należy również zdjąć biżuterię.

13. Studio nie podnosi odpowiedzialności za zaginione rzeczy. Wartościowe przedmioty prosimy zabierać ze sobą na salę.

14. W dniu odbywania zajęć nie wolno smarować się balsamami, olejkami i innymi kremami nawilżającymi.

15. Studio ESENSAI prowadzi zajęcia tylko dla kobiet. W obiekcie mogą przebywać jedynie osoby odbywające kurs.

16. Osoby naruszające zasady porządku w Studio będą proszone o opuszczenie klubu. W stosunku do osób rażąco lub uporczywie naruszających zasady porządku w Studio oraz postanowienia niniejszego regulaminu, Studio może po jednokrotnym ustnym ostrzeżeniu rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym. Na tych samych zasadach umowę może rozwiązać Członek Studia w przypadku, gdy studio w sposób rażący lub uporczywy narusza postanowienia niniejszego regulaminu.

17. Studio nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia Klienta wywołanego nadmiernymi obciążeniami w trakcie ćwiczeń. Klienci Studia zobowiązani są do dostosowania intensywności i rodzaju ćwiczeń do swojego stanu zdrowia i aktualnej kondycji fizycznej. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem.

18. Klient korzysta z usług Studia na własną odpowiedzialność i nie może zgłaszać pod adresem ESENSAI Studio żadnych roszczeń z tytułu uszkodzenia ciała lub utraty zdrowia w związku z korzystaniem z usług Studia, chyba że zostało to spowodowane przez Studio lub jego personel w sposób zawiniony.

19. Jeżeli klient studia ESENSAI ma jakiekolwiek problemy zdrowotne musi dostarczyć pisemną zgodę od lekarza, że może chodzić na zajęcia. W przypadku, gdy takiej zgody nie dostarczy a ujawni się w jakikolwiek sposób zły stan zdrowia danej osoby, studio nie podnosi odpowiedzialności za dalsze pogorszenie zdrowia kursantki. Może on również wyprosić uczestniczkę z zajęć, aż do momentu doręczenia zaświadczenia.

20. W przypadku nie stosowania się do uwag instruktora bądź pracowników Esensai, każdy instruktor/pracownik ma prawo wyprosić każdą taką osobę z Sali bądź z terenu studia. Nie zwracając żadnych wniesionych opłat.

21. Osoby korzystające z zajęć OPEN STUDIO lub wynajmują salę bez nadzoru pracowników Esensai – zobowiązane są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Osoby te ćwiczą na własną odpowiedzialność i każdy wypadek jaki się zdarzy nie jest winą studia i studio nie będzie ponosiło żadnej odpowiedzialności oraz klient nie może zgłaszać żadnych roszczeń z tytułu uszkodzenia ciała lub innych utrat na zdrowiu lub życiu.

22. Za zgubienie kluczyka do szafki w szatni, kursantka zobowiązana jest do dokonania opłaty w wysokości 40zł

 

VI. Postanowienia Końcowe:

1. Zmiany regulaminu podaje się do wiadomości poprzez wywieszenie ich treści w Recepcji oraz na stronie internetowej Studia. Klienci Studia zobowiązani są do czytania bieżących informacji i ogłoszeń oraz dostosowywania się do nich.

2. W zakresie nie uregulowanym niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

3. Studio ma prawo w każdej chwili zmienić regulamin, informując o tym klientów na stronie www.esensai.pl

 

ESENSAI, al. Grunwaldzka 489, Gdańsk

www.esensai.pl

 

Wszelkie pytania lub sprawy nie objaśnione w regulaminie prosimy kierować:

poledance@esensai.pl lub tel. 794-077-077 (w godz. 10-12 od pon. do pt.)

Doświadczenie

Nasza kadra to doświadczone tancerki i trenerki z certyfikatami, tytułami mistrzów, medalistki Mistrzostw Polski, Europy i Świata!

Popularność

Nasze studio odwiedziedzają światowej sławy gwiazdy pole dance m.in. Anastasia Skukhtorova, Evgeny Greshilov, Oona Kivela, Olga Koda, Dimitri Politov i wiele, wiele innych.Na zajęcia i warsztaty do naszej szkoły przyjeżdżają kursanci z całej Europy.

Eventy

Organizujemy: warsztaty, , zawody Pole dance, lekcje w ramach wieczorów panieńskich , imprez urodzinowych, zajęcia przygotowujące do udziału w zawodach (nasze podopieczne zdobywają najwyższe podium na mistrzostwach!)

biuro@esensai.pl  | +790-472-068  

Gdańsk (Oliwa - obok salonu Mercedesa)
Al. Grunwaldzka 489