Slideshow CK

WAŻNE! Każdy korzystający z kart multisport musi zapoznać się z poniższym regulaminem oraz z regulaminem studia LINK

 

multisport

Wszelkie pytania lub sprawy nie objaśnione w regulaminie prosimy kierować:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 794-077-077 (w godz. 10-13 pon-pt.)

 

 

Regulamin korzystania z kart „Multisport” w studiu ESENSAI

 

1. Karta „Multisport PLUS” bez dopłat obowiązuje na zajęcia: 

a) Stretching niezależnie od pory dnia.

b) Pole Dance do godz. 16 włącznie

 

2. Karta „Multisport PLUS” z dopłatą 10zł/1h obowiązuje na zajęcia: 

a) odbywające się na sali nr 1 i 2 od godz. 17 do 22

b) obowiązuje na zajęcia taneczne (exotic, erotic) na sali nr3

 

3. Karta „Multisport PLUS” nie obowiązuje pozostałych zajęć na sali nr 3. I nie można wpisać się na stałe do grup w grafiku Sala 3. 

 

4. Do każdej z grup obowiązują zapisy i każda z osób jest przypisana do konkretnej grupy

Nie zgłoszone nieobecności 2 razy pod rząd mogą skutkować wykreśleniem z grupy.

Zapisy i zgłaszanie nieobecności: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 790-472-068

 

5. Każda z osób korzystająca z kart musi wpłacić kaucję w wysokości 60zł.

a) Kaucja jest całkowicie zwrotna w przypadku rezygnacji z zajęć. Zwrot i rezygnacja zajęć możliwa jest w ostatnim tyg. miesiąca, a osoba rezygnująca musi powiadomić recepcję o tym fakcie minimum tydz. wcześniej.

b) W przypadku niezgłoszenia nieobecności z minimum 24 godz. wyprzedzeniem każdorazowo pobierana jest kwota 30zł z kaucji. Po każdej utracie 30zł należy dopłacić ww. sumę, aby móc uczestniczyć w dalszych zajęciach.

c) uczestnik który zgłosi nieobecność z minimum 24 godz. wyprzedzeniem musi odrobić zajęcia w innej grupie, w przypadku nie odrobienia zajęć pobierana jest kaucja 30zł/1h, a następnie trzeba dopłacić różnicę do sumy kaucji początkowej.

 

6. Każda z osób korzystających z kart musi „wyrobić” deklarowaną ilość wejść w miesiącu. Przykładowo: Uczestnik wpisany jest do grupy wtorek godz. 18 i w danym miesiącu przypadają 4 wtorki to dany uczestnik w danym miesiącu musi pojawić się 4 razy na zajęciach. W przypadku choroby lub innych zdarzeń losowych należy postępować według punktu 5c.

Jeśli uczestnik nie rozpoczyna nauki od pierwszego tyg. miesiąca zostaje mu wyliczona ilość wejść pozostałych w danym miesiącu.

 

7. Karta nie obowiązuje warsztatów, zajęć dodatkowych organizowanych w weekendy lub jakiekolwiek inne zajęcia poza stałą ofertą tj. pole dance, exotic pole, flow&floor, aerial hoop, stretching.

 

8. Każdy korzystający z kart musi dostosować się do regulaminu naszej szkoły dostępnego na www.esensai.pl

W przypadku nie stosowania się do regulaminu studia lub regulaminu korzystania z kart może zostać natychmiastowo usunięty z grupy i dalszego uczestnictwa w zajęciach.

Jeśli nastąpi taka sytuacja w połowie lub na początku miesiąca dany uczestnik nie otrzymuje zwrotu kaucji. Zwrot kaucji patrz pkt. 5a

 

9. Dopłata do zajęć jest dokonywana każdorazowo do pojedyńczego wejścia wraz z wpisem karty multisport.

 

10. Wszystkie niejasności lub sprawy nie objęte w regulaminie wyjaśnia właściciel studia. Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 794-077-077

 

 11. Nasze studio akceptuje tylko karty MULTISPORT PLUS

 

Karty Multisport PLUS będą akceptowane od 1.02.2015r.

 

 

 

Grafik zajęć (dla kart multisport patrz sala 2 i 1) LINK

 

 

 

 

antabuse cost